O nás

Jsme ryze česká firma se sídlem v Jihlavě. Jsme společnost O.K.SOLUTION, s.r.o. a už od roku 2009 poskytujeme komplexní servis v oblasti personalistiky včetně podpůrných služeb, a to jak ve výrobním, tak i nevýrobním sektoru. Působíme výhradně na tuzemském trhu. Jsme členy Asociace Poskytovatelů Personálních Služeb.

Klientům nabízíme pestrou škálu služeb. V maximální možné míře podporujeme podnikatelskou strategii společnosti i jejich další rozvoj.
 
Jsme schopni přizpůsobit vysoké míře požadavků našich klientů. Vše řešíme s důrazem na maximální profesionalitu. Poskytujeme personální služby nejen komplexně, ale i na základě dílčího požadavku. Záleží pouze na Vás, kterou variantu na základě momentálních potřeb preferujete.

Vzhledem k našemu dlouhodobému působení v oboru personalistiky máme dostatek zkušeností a pestré portfolio klientů. Právě díky naším partnerům víme, jaké mají personální problémy, a co je hlavní, umíme je řešit. Vše dotahujeme dokonce. Jsme zavedenou společností a proto, na rozdíl od jiných konkurenčních personální agentur, můžeme garantovat nejen záruku spokojenosti a spolehlivosti, ale také maximální efektivitu Vámi vynaložených nákladů.

Pomáháme účinně řešit nejen personální otázky, ale snažíme se pomoci i těm, kteří zatím v životě moc štěstí neměli. Už několik let se aktivně angažujeme v projektech jako Dobrý anděl, Rafael Dětem nebo For Help.